Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ 30w fiber laser engraver ] mecz 176 produkty.
Zintegrowana maszyna do znakowania laserem światłowodowym 3D o mocy 20 W do głębokiego grawerowania
| Model: | 20 w, 30 w, 50 w, 70 w |
|---|---|
| Powtarzana precyzja: | ± 0,003 mm |
| Żywotność modułu lasera światłowodowego: | 100 000 godzin |
Split Design Desktop Fiber Laser Grawer 50W Maszyna do znakowania laserowego
| Powtórz precyzję: | ± 0,002 mm |
|---|---|
| Min. Postać: | 0,15 mm |
| Rozmiar plamki w ognisku: | 0,15 mm |
Przenośna maszyna do grawerowania laserowego włókna do kodowania mini metalowych płytek nazwowych
| Szczegóły pakowania: | Drzewna obudowa |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-9 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
20W 50W 50W Fiber Laser Marking Machine Grawerowanie Chłodzenie powietrza do biżuterii
| Nazwa produktu: | 20W 30W 50W Inteligentna maszyna do grawerowania laserem na biżuterię |
|---|---|
| Warunek: | Nowy |
| Tryb chłodzenia: | Chłodzenie powietrzem |
20W 30W Fiber Laser Marker 3D Fiber Laser Marking Machine do znakowania
| Nazwa produktu: | Mini-laserowa maszyna do znakowania |
|---|---|
| Moc lasera: | 20 W 30 W 50 W |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Energooszczędna 50-watowa maszyna do znakowania laserem światłowodowym ze źródłem Raycus Jpt
| Nazwa produktu: | laserowy grawer światłowodowy |
|---|---|
| Moc lasera: | 20 w, 30 w, 50 w, 70 w |
| Obszar znakowania: | 110 mm × 110 mm (i inne opcjonalne) |
20W 30W aluminiowa maszyna do znakowania z głębokim oznakowaniem z precyzyjnym oznaczeniem
| Nazwa produktu: | Mini-laserowa maszyna do znakowania |
|---|---|
| Moc lasera: | 20 W 30 W |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Desktop 30W Laserowa maszyna do znakowania 3D 1064nm High Speed Galvo Scanning
| Nazwa produktu: | Głębokie grawerowanie 30w 50w 100w Pulpitowa laserowa maszyna do znakowania na metalowym znakowaniu |
|---|---|
| Moc: | 30 W 50 W 100 W. |
| Obszar roboczy: | 100 * 100 mm |
Maszyna do znakowania laserem światłowodowym biżuterii z systemem chłodzenia powietrzem
| Nazwa produktu: | laserowa maszyna do znakowania |
|---|---|
| moc: | 30 W. |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Urządzenie do znakowania laserowego 20W 50 W 50W do znakowania kodów QR i znakowania LOGO
| Nazwa produktu: | Mini-laserowa maszyna do znakowania |
|---|---|
| Moc lasera: | 20 W 30 W 50 W |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |


