Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ 30w fiber laser engraver ] mecz 176 produkty.
Mini laserowa maszyna do znakowania włókien metalowych 30w Fiber Laser Engraver
| Moc lasera: | 20 w, 30 w, 50 w, 70 w |
|---|---|
| Nazwa produktu: | maszyna do znakowania laserowego mini światłowodu |
| Typ lasera światłowodowego: | Laser z pulsującym włóknem |
1064nm Biżuteria jednoczęściowa 30w Fiber Laser Engraver
| Nazwa produktu: | przenośna maszyna do znakowania laserem światłowodowym |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |
30W 50W Raycus JPT Mały laserowy grawer światłowodowy do metalu ze stali nierdzewnej
| Słowa kluczowe: | Maszyna do grawerowania metalu |
|---|---|
| Słowa kluczowe 2: | Włóknowy znacznik laserowy |
| Marka źródła lasera: | MAX lub Raycus lub JPT |
Maszyna do znakowania laserowego z włókna metalowego z tworzywa sztucznego 30 Watt Fiber Laser Grawer
| Model maszyny: | Maszyna do grawerowania laserem światłowodowym |
|---|---|
| Marka źródła lasera: | MAX |
| Oprogramowanie sterujące: | Oprogramowanie EZCAD |
10000 mm / S Fiber Laser Marking Machine 50w Fiber Laser Engraver do metalu
| Podanie: | laserowy grawer światłowodowy do metalu |
|---|---|
| Dokładność pracy: | 0,001 mm |
| Obsługiwany format graficzny: | AI, PLT, DXF, BMP, DST, DWG, LAS, DXP |
Zamknięty znacznik grawerujący laserem światłowodowym 20w z funkcją automatycznego ustawiania ostrości
| Nazwa produktu: | AI, BMP, Dst, Dwg, DXF, DXP, LAS, PLT, inne |
|---|---|
| Stan: schorzenie: | Nowy |
| Tryb chłodzenia: | Chłodzenie powietrzem |
Maszyna do grawerowania laserowego 30W do grawerowania metali
| Nazwa produktu: | przenośna maszyna do znakowania laserowego włókna |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
20w 30w Mini grawerka laserowa Pierścienie Biżuteria z obrotowym
| Model maszyny: | grawerowanie pierścionków biżuteria z obrotowym |
|---|---|
| Marka źródła lasera: | MAX lub Raycus |
| Żywotność modułu laserowego: | 100000 godzin |
Split Design 30W Fiber Laser Marking Machine Desktop Fiber Laser Engraver
| Model maszyny: | 30-watowa maszyna do znakowania laserowego |
|---|---|
| Źródło laserowe: | Laser światłowodowy |
| Moc lasera: | 30 W. |


