Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ 40j jewelry welding machine ] mecz 42 produkty.
40J 60J 75J Pulpit Biżuteria Spawacz laserowy YAG Przenośna spawarka laserowa
| nazwa maszyny: | Biurkowa laserowa zgrzewarka punktowa YAG |
|---|---|
| Moc lasera: | 60 W / 80 W / 100 W |
| Długość fali: | 1064nm |
YAG 40W stacjonarna spawarka laserowa do biżuterii do naprawy szkła ze złota i srebra
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Marka źródła laserowego: | YAG |
| Waga: | 13,5 kg |
Maszyna do spawania mikrolaserowego YAG
| Funkcja maszyny: | Mikrolaserowa spawarka |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | Maszyna laserowa do złota |
| Celowanie i pozycjonowanie: | Mikroskop + cyfrowy system kamer CCD HD |
Złota Srebro Mini Biżuteria Laserowa Spawalnia z 60W 80W 100W mocy i 1064nm długości fali
| nazwa maszyny: | 60W 80W 100W Stacjonarna spawarka laserowa YAG |
|---|---|
| Wioślarz laserowy: | 60 W / 80 W / 100 W |
| Długość fali: | 1064nm |
Mała spawarka laserowa do biżuterii z wysoką energią lasera i kamerą HD 60W/100W
| Model maszyny: | Mała spawarka laserowa do biżuterii |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Maszyna do spawania laserowego biżuterii |
| Moc lasera: | 30W 60W 80W 100W 200W |
Riselaser 60W przenośna spawarka laserowa do biżuterii CCD do pierścionków złoto srebro
| Główne słowa kluczowe: | Laserowa maszyna do zgrzewania punktowego o mocy 60 W |
|---|---|
| Moc lasera: | 60 W |
| Długość fali lasera: | 1064nm |
Spawarka laserowa Mini Yag Kompaktowa lutownica laserowa do biżuterii
| Funkcja maszyny: | Lutowanie biżuterii |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | Spawarka laserowa YAG |
| Tryb pracy: | Sterowanie dotykowe |
Zgrzewarka punktowa Riselaser laserowa maszyna do lutowania laserowego 60w 100w
| Model maszyny: | punktowa spawarka laserowa |
|---|---|
| Kluczowe słowo: | laserowa maszyna do lutowania biżuterii |
| Moc lasera: | 30W 60W 80W 100W 200W |
60W złota spawarka laserowa YAG 10ms z wysoką energią
| Model maszyny: | złota spawarka laserowa |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | laserowa zgrzewarka punktowa |
| Moc lasera: | 30W 60W 80W 100W |
Mała optyczna spawarka laserowa YAG Spawarka ciągła 200W
| Nazwa handlowa: | Riselaser |
|---|---|
| Nazwa modelu: | RL-Y200 |
| Podanie: | Spawanie biżuterii |


