Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ 40j jewelry welding machine ] mecz 42 produkty.
Przenośna spawarka laserowa wysokiej rozdzielczości Mała spawarka laserowa
| Materiały eksploatacyjne: | Lampa ksenonowa, element filtra, soczewka ochronna, argon |
|---|---|
| Wymiary układu chłodzenia: | Chłodzenie wodą + chłodzenie powietrzem |
| Model maszyny: | Spawarka laserowa o mocy 60 w |
Biżuteria Desktop Spot Laserowa Maszyna Spawalnia Mini Biżuteria Złoto i Srebro Biżuteria Laserowa Maszyna Naprawa Spawalnia
| Szczegóły pakowania: | Pudło ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-9 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
Złote biżuteria z stali nierdzewnej Desktop Portable Small Mini Yag 40W Laser Welding Machine For Metal
| Szczegóły pakowania: | Pudło ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-9 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
40W Desktop Przenośna biżuteria laserowa Maszyna do spawania cena złota kawałek miedzi metalu
| Szczegóły pakowania: | Pudło ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-9 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
Mini 40W YAG Desktop Przenośny biżuteria laserowa spawarka biżuteria laserowa spawarka do bransoletki pierścienia
| Szczegóły pakowania: | Pudło ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-9 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
Mini zgrzewarka punktowa o wysokiej precyzji 60 W 40 J 1064 nm Laserowe sterowanie dotykowe YAG
| Stan: | Nowy |
|---|---|
| Stosowanie: | Spawanie metali |
| Marka źródła laserowego: | Maks |
Biżuteria Mini spawarka laserowa Długość fali 1064nm
| Stosowanie: | Spawanie naprawy biżuterii |
|---|---|
| Długość fali: | 1064nm |
| Moc lasera: | 30W 60W 80W 100W |
110 / 220V 60W Naprawa biżuterii 1064nm Spawarka laserowa
| Długość fali: | 1064nm |
|---|---|
| Napięcie: | 110 V / 220 V Opcjonalne |
| Gwarancja: | 1 rok |
40W Mini Małe Biuro Złota biżuteria Sliver biżuteria pierścienie włókno laserowe spawarki lutownicze spawarka
| Szczegóły pakowania: | Pudło ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-9 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
Szlachetnictwo Spot Laserowy spawar Mini Desktop Szlachetnictwo Laserowe Spawar Maszyna Naprawa Do Złota Srebro Szlachetnictwo
| Zastosowanie: | Spawanie biżuterii |
|---|---|
| Wymiar: | 295 mm x H282 mm |
| Marka źródła laserowego: | YAG |


