Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ 40j jewelry welding machine ] mecz 42 produkty.
Spawarka laserowa 80J 200W YAG Biżuteria Maszyna do lutowania laserowego
| Nazwa handlowa: | Riselaser |
|---|---|
| Nazwa modelu: | RL-Y200 |
| Podanie: | Spawanie biżuterii |
HD CCD 7,5kw Biżuteria Spawarka laserowa Metalowa wnęka na bransoletkę Bangle
| Model maszyny: | laserowa spawarka biżuterii |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | spawarka laserowa do pierścienia |
| Moc lasera: | 30W 60W 80W 100W |
1064nm Przenośna zgrzewarka punktowa Srebrna złota spawarka laserowa ręczna
| Nazwa produktu: | Przenośna zgrzewarka punktowa do spawania aluminium w kolorze srebrno-złotym w pobliżu |
|---|---|
| Napięcie: | 110 V / 220 V i inne opcjonalne |
| Orzecznictwo: | CE |
Maszyna do lutowania biżuterii MINI 1,5 kW AC220V z ekranem cyfrowym
| funkcja maszyny: | Lutowanie biżuterii |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | Laserowe lutowanie biżuterii |
| Pobór mocy przez hosta: | 1,5 kW |
Spawarka laserowa Mini YAG 80W 40J z wbudowanym chłodzeniem wodnym
| Typ lasera: | Laser YAG 1064 nm |
|---|---|
| Szerokość impulsu: | 0,1-15 ms |
| Maksymalna energia impulsu lasera:: | 50 J |
Spawarka laserowa o mocy 60 W z mikroskopem jubilerskim CCD
| Model maszyny: | Spawarka laserowa o mocy 60 w |
|---|---|
| Maksymalna moc lasera: | 60 W. |
| Długość fali lasera: | 1064nm |
Maszyna do spawania laserowego biżuterii złotej 60w
| Warunki: | Nowy |
|---|---|
| Użycie: | Spawanie metali |
| Marka źródła laserowego: | Maks |
YAG 24K Złota plamka Mikro biżuteria Laserowa spawarka 60w Desktop
| Warunki: | Nowy |
|---|---|
| Użycie: | Spawanie metali |
| Marka źródła laserowego: | Maks |
Przenośny pulpit złota srebra 60w biżuterii System laserowej maszyny spawalniczej z precyzyjną
| Warunki: | Nowy |
|---|---|
| Użycie: | Spawanie metali |
| Marka źródła laserowego: | Maks |
Przenośna zgrzewarka do złota Zgrzewarka laserowa punktowa Magic box
| Typ lasera: | Laser YAG 1064nm |
|---|---|
| Pobór mocy przez hosta: | 1,5 kW |
| Tryb pracy: | Sterowanie dotykowe |


