Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ ezcad software laser marking machine ] mecz 108 produkty.
Przenośna maszyna do znakowania laserowego CO2 o mocy 30 W EZCAD Split
| Podanie: | Znakowanie laserowe |
|---|---|
| Typ lasera: | CO2 |
| Tryb chłodzenia: | Chłodzenie powietrzem |
Maszyna do znakowania laserem światłowodowym 30 Watt Fiber Laser Grawer
| Podanie: | Znakowanie laserowe |
|---|---|
| Obszar znakowania: | 110 mm * 110 mm lub inne |
| Tryb chłodzenia: | Chłodzenie powietrzem |
Split Design Desktop Fiber Laser Grawer 50W Maszyna do znakowania laserowego
| Powtórz precyzję: | ± 0,002 mm |
|---|---|
| Min. Postać: | 0,15 mm |
| Rozmiar plamki w ognisku: | 0,15 mm |
Maszyna do znakowania laserem światłowodowym o dużej prędkości 50 W z Raycus
| Stan: | 100% nowy |
|---|---|
| Tryb chłodzenia: | Chłodzenie powietrzem |
| Oprogramowanie sterujące: | Oprogramowanie EZCAD |
Maszyna do znakowania laserowego z włókna metalowego z tworzywa sztucznego 30 Watt Fiber Laser Grawer
| Model maszyny: | Maszyna do grawerowania laserem światłowodowym |
|---|---|
| Marka źródła lasera: | MAX |
| Oprogramowanie sterujące: | Oprogramowanie EZCAD |
Chłodzenie powietrzem 40w Laser Engraver Maszyna do znakowania laserowego do szkła metalowego
| Moc lasera: | 20 W-100 W. |
|---|---|
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |
| Zasilacz: | 220 V. |
All In One Mała światłowodowa maszyna do znakowania laserowego Długość fali 1064 nm AIO Pro 20 W
| Średnia moc wyjściowa: | 20W |
|---|---|
| Długość fali lasera: | Długość fali lasera 1064 nm |
| Marka źródła lasera: | RAYCUS |
Maszyna do oznakowania laserowego UV 1064nm 3w 5w ISO Ce
| Typ lasera: | Laser światłowodowy |
|---|---|
| Tryb chłodzenia: | chłodzenie powietrzem |
| Waga (kg): | 50 kg |
Biżuteria Laserowa maszyna do znakowania laserowego Maszyna do grawerowania laserowego o mocy 20 W
| Moc lasera: | 20 W. |
|---|---|
| Obsługuje format graficzny: | PLT, BMP, JPG, PNG, TIP, PCX, TGA, ICO, DXF |
| Dokładność powtarzalności: | ± 0,002 mm |
3D przenośny grawer laserowy z włókna metalowego aluminiowa maszyna do znakowania laserowego
| Model maszyny: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Minimalna szerokość linii: | 0,012 mm |
| Powtarzająca się precyzja: | ±0,003 mm |


