Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ ezcad software laser marking machine ] mecz 108 produkty.
Maszyna do grawerowania laserowego pierścieni jubilerskich 20W Chłodzenie powietrzem z obrotowym
| Średnia moc wyjściowa: | 20W |
|---|---|
| Zakres regulacji mocy: | 30~100% |
| Marka źródła lasera: | MAX |
Przemysłowa maszyna do znakowania laserem światłowodowym Wysoka prędkość znakowania za pomocą źródła Maxphotonics
| Nazwa produktu: | Maszyna do grawerowania laserem światłowodowym |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
50W Głębokie grawerowanie Mopa Kolorowa metalowa stalowa maszyna do znakowania laserowego 3d
| Nazwa produktu: | przenośna grawerka laserowa do włókien |
|---|---|
| Moc lasera: | 50 W. |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
EZCAD Air Cooling 70W Maszyna do znakowania laserowego CO2 do materiałów niemetalowych
| Podanie: | Znakowanie laserowe |
|---|---|
| Typ lasera: | Co2 |
| Tryb chłodzenia: | Chłodzenie powietrzem |
Przemysłowa maszyna do znakowania CO2 110 * 110 mm 20 W z łatwym w użyciu interfejsem oprogramowania do znakowania
| Podanie: | Znakowanie laserowe |
|---|---|
| Typ lasera: | Co2 |
| Tryb chłodzenia: | Chłodzenie powietrzem |
3w 5w Maszyna do znakowania UV Przenośna do biżuterii Części elektroniczne Drzewo Plastic
| Typ lasera: | Laser światłowodowy |
|---|---|
| Tryb chłodzenia: | chłodzenie powietrzem |
| Waga (kg): | 50 kg |
Maszyna do znakowania włókien 100 kHz ze zwierzęcym kolczykiem Biżuteria Marker laserowy
| Moc lasera: | 20,30,50W |
|---|---|
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |
| Gwarancja: | 1 rok |
Mini Desktop 20W 30W 50W Maszyna do oznaczania grawerowania laserowego CO2 dla skóry drewna Materiał niemetaliczny
| Model maszyny: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Minimalna szerokość linii: | 0,012 mm |
| Powtarzająca się precyzja: | ±0,003 mm |
50w Laserowa maszyna do głębokiego grawerowania Raycus Laser Marking Equipment
| Pozycja: | mahcin do głębokiego grawerowania |
|---|---|
| Moc lasera: | 20 W 30 W 50 W 60 W 100 W. |
| Dokładność pracy: | 0,001 mm |
Srebrny Pierścień Biżuteria Laser Grawerowanie Maszyna Głębokie znakowanie PC Control System
| Nazwa produktu: | Konkurencyjna cena 2W światłowodowe urządzenie do znakowania laserowego do znakowania biżuterii sreb |
|---|---|
| Moc lasera: | 20W |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |


