Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ ezcad software laser marking machine ] mecz 108 produkty.
20W 30W 50W 70W Mała przenośna maszyna do znakowania laserowego z włókna
| Model maszyny: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Minimalna szerokość linii: | 0,012 mm |
| Powtarzająca się precyzja: | ±0,003 mm |
Maszyna do oznaczania laserowego CO2 do drewna i materiałów niemetalicznych Min. szerokość linii 0,012 mm
| Model maszyny: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Minimalna szerokość linii: | 0,012 mm |
| Powtarzająca się precyzja: | ±0,003 mm |
Zindywidualizowana maszyna do oznakowania laserowego 20w 30w 50w 70w z minimalnym znakiem 0,15mm
| Model maszyny: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Minimalna szerokość linii: | 0,012 mm |
| Powtarzająca się precyzja: | ±0,003 mm |
Protable 3D 1064nm Color Laser Grawer Kolorowa maszyna do znakowania laserowego
| Model: | 20 w, 30 w, 50 w, 70 w |
|---|---|
| Minimalna szerokość linii: | 0,012 mm |
| Powtarzana precyzja: | ± 0,003 mm |
Przenośna maszyna do znakowania laserem światłowodowym 20 W do metalu Stal nierdzewna Mosiądz Aluminium
| Rozmiar plamki w ognisku: | 0,15 mm |
|---|---|
| Zakres znakowania: | 110x110 ~ 300x300 |
| Szybkość znacznika: | ≤15000 mm / s |
Zintegrowana maszyna do znakowania laserowego chipów z tabliczką znamionową z Raycusem
| Nazwa produktu: | Laserowa drukarka laserowa z raycusem na tabliczkę znamionową |
|---|---|
| Moc lasera: | 20 w, 30 w, 50 w, 70 w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |
20W 30W aluminiowa maszyna do znakowania z głębokim oznakowaniem z precyzyjnym oznaczeniem
| Nazwa produktu: | Mini-laserowa maszyna do znakowania |
|---|---|
| Moc lasera: | 20 W 30 W |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
20W 30W Fiber Laser Marker 3D Fiber Laser Marking Machine do znakowania
| Nazwa produktu: | Mini-laserowa maszyna do znakowania |
|---|---|
| Moc lasera: | 20 W 30 W 50 W |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Głębokie grawerowanie Głębokość 0,4 mm Maszyna do znakowania laserem światłowodowym 50 W Łatwa konserwacja
| Nazwa produktu: | Maszyna do znakowania laserem światłowodowym do głębokiego grawerowania |
|---|---|
| Moc lasera: | 50 W. |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |
Przenośna maszyna do znakowania laserowego wysokiej prędkości 20W EZCAD Control Software dla metali
| Aplikacji:: | Znakowanie laserowe |
|---|---|
| Stan:: | Nowy |
| CNC lub nie:: | Tak |


