Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ fiber laser cleaning machine 100w ] mecz 73 produkty.
1064nm Dwuosiowa laserowa maszyna do czyszczenia metalu Pilot zdalnego sterowania
| Typ lasera: | Laserowa maszyna do czyszczenia metalu |
|---|---|
| Długość kabla światłowodowego: | 3-5 mln |
| Moc lasera: | 100W/200W |
Przenośna maszyna do oczyszczania pulsu laserowego włókien 100W/200W Narzędzie do usuwania rdzy na wielu powierzchniach dla metalu
| Władza: | 100w, 200w |
|---|---|
| Typ lasera: | Laser światłowodowy |
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 2 lata |
Chłodzenie powietrzem Maszyna do czyszczenia laserem 100 W Źródło światła lasera światłowodowego 1064 nm dla pola formy
| Nazwa produktu: | Wysokowydajny środek do czyszczenia lasera światłowodowego 100W dla przemysłu samochodowego i okręto |
|---|---|
| Moc lasera: | 100 W. |
| Źródło: | Laser światłowodowy 1064 nm |
Bez wibracyjnego urządzenia do czyszczenia laserowego, 100-watowa maszyna do usuwania rdzy laserem do form
| Nazwa handlowa:: | Riselaser |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia:: | Shenzhen, Chiny (kontynent) |
| Moc lasera:: | 100 W. |
Jednofazowa 220 V chłodząca powietrzem maszyna do czyszczenia laserem 200 W z certyfikatem CE
| Nazwa handlowa:: | Riselaser |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia:: | Shenzhen, Chiny (kontynent) |
| Moc lasera:: | 100 W. |
Przemysłowy środek czyszczący do lasera światłowodowego o wysokiej dokładności Usuwanie rdzy z metalu
| Moc: | 200W, 100W |
|---|---|
| Wymiar (dł. * szer. * wys.): | 538*411*685mm |
| Marka źródła laserowego: | RAYCUS |
50w 100w 1.5mj Fiber Laser Marker Głębokie grawerowanie Chłodzenie powietrzem do tabliczki znamionowej Biżuteria Metal
| Aplikacja: | Znakowanie laserowe |
|---|---|
| Oprogramowanie sterujące: | EZCAD |
| Obszar znakowania: | 175mm * 175mm |
Głębokie włókno światłowodowe do zastosowań przemysłowych Krótkie impulsy optyczne Wysoka moc szczytowa
| Nazwa produktu: | Źródło lasera fiber |
|---|---|
| Moc lasera: | 100W |
| Długość fali: | 1064NM |
Maszyna do znakowania laserowego ze stali nierdzewnej o mocy 30 W z dużym stołem warsztatowym do metali
| Moc: | 30W 50W 100W (opcjonalnie) |
|---|---|
| Obszar roboczy: | 150*150mm (OPCJONALNIE) |
| Prędkość znakowania: | <7000 mm/s |
Chłodzenie powietrzem 40w Laser Engraver Maszyna do znakowania laserowego do szkła metalowego
| Moc lasera: | 20 W-100 W. |
|---|---|
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |
| Zasilacz: | 220 V. |


