Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ fiber laser cleaning machine 100w ] mecz 73 produkty.
Maszyna do czyszczenia walizek laserowych z włókna 100W 200W dla przemysłu budowlanego
| Władza: | 100w, 200w |
|---|---|
| Typ lasera: | Laser światłowodowy |
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 2 lata |
Metalowa maszyna do czyszczenia laserem światłowodowym ze stali nierdzewnej 100 W Usuwanie rdzy
| Typ lasera: | Maszyna do czyszczenia laserem światłowodowym |
|---|---|
| Moc lasera: | 100W/200W |
| Metoda chłodzenia: | Chłodzenie powietrzem |
1,5J 200W Pulsacyjna maszyna do czyszczenia laserem światłowodowym do usuwania rdzy z farby
| Typ lasera: | Maszyna do czyszczenia laserem światłowodowym |
|---|---|
| Moc lasera: | 100W/200W |
| Metoda chłodzenia: | Chłodzenie powietrzem |
3m długości włókna ręczna maszyna do czyszczenia laserowego z włókien włókiennych dla przemysłu
| Fibre length(m): | 3, 3/5 |
|---|---|
| Product Description: | Suitcase Fiber Laser Cleaning Machine Rust Oil Paint Oxides Removal For Car Parts Aerospace Industry. Laser cleaning machine is the latest high-tech product. Easy to install, operate, easy to achieving automation. Plug in power, turn on and start cleaning |
| Product Category: | Laser Cleaning Machine |
Maszyna do oczyszczania laserowego włókna 150W ≤ 5% Niestabilność mocy wyjściowej do oczyszczania precyzyjnego
| Nazwa produktu: | Przenośna przenośna maszyna do usuwania rdzy laserowa 50W sprzęt do czyszczenia plecaków laserowych |
|---|---|
| Częstotliwość powtarzania impulsów (kHz): | 20-400, 20-2000 |
| Zakres regulacji mocy (%): | 10-100 |
Maszyna do czyszczenia laserowego o masie 80 kg z laserem włóknistym o maksymalnej energii pulsu 1 mJ
| Laser safety classification: | 4 |
|---|---|
| Cooling Method: | Air-cooled |
| Max pulse energy(mJ): | 1 |
Przenośna laserowa maszyna do czyszczenia walizki 100 W JPT o wadze 28 kg
| Typ lasera: | przenośna maszyna do czyszczenia laserowego |
|---|---|
| Moc lasera: | 100W JPT |
| Temperatura pracy: | 0~40 stopni Celsjusza |
Air Cooling Backpack Laserowa maszyna czyszcząca Przenośna na sprzedaż 50w 100w
| Typ lasera: | sprzedam maszynę do czyszczenia laserowego |
|---|---|
| Funkcja maszyny: | przenośny |
| Moc lasera: | Impulsowy laser światłowodowy |
100W przemysłowa laserowa maszyna czyszcząca Ręczny laserowy odrdzewiacz
| Nazwa produktu: | System czyszczenia laserem światłowodowym |
|---|---|
| Moc lasera: | 100W |
| Źródło: | laser światłowodowy |
Przenośna maszyna do oczyszczania laserowego 100W/200W
| Władza: | 100w, 200w |
|---|---|
| Typ lasera: | Laser światłowodowy |
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 2 lata |


