Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ fiber laser cleaning machine 100w ] mecz 73 produkty.
100W Pulsed Fibre Laser Metal Cleaner 6000mm / s Speed Wymuszony system chłodzenia powietrzem
| Nazwa produktu: | Maszyna do czyszczenia laserem światłowodowym |
|---|---|
| Moc lasera: | 100 W. |
| Źródło: | Laser światłowodowy |
Maszyna do usuwania rdzy laserowej o mocy 100 W do czyszczenia przemysłowego
| Product Name: | Handheld portable laser rust removal machine 50W backpack laser cleaning machine for rust paint Oil removal |
|---|---|
| Power adjustment range(%): | 10-100 |
| Product Description: | Suitcase Fiber Laser Cleaning Machine Rust Oil Paint Oxides Removal For Car Parts Aerospace Industry. Laser cleaning machine is the latest high-tech product. Easy to install, operate, easy to achieving automation. Plug in power, turn on and start cleaning |
Ręczna laserowa maszyna do usuwania rdzy o mocy 100 W ze źródłem lasera JPT
| Typ lasera: | ręczna maszyna do czyszczenia laserowego |
|---|---|
| Moc lasera: | 100W |
| Temperatura pracy: | 0~40 stopni Celsjusza |
Wysokowydajny laserowy sprzęt czyszczący 100 Watt dla przemysłu samochodowego / okrętowego
| Nazwa produktu: | Wysokowydajny środek do czyszczenia lasera światłowodowego 100W dla przemysłu samochodowego i okręto |
|---|---|
| Moc lasera: | 100 W. |
| Źródło: | Laser światłowodowy 1064 nm |
100w chłodzenie powietrza przenośny laserowy czyściciel metalu dla stali nierdzewnej
| Władza: | 200W, 100W, 300W |
|---|---|
| Obowiązujący materiał: | aluminium, metal |
| Typ lasera: | Laser światłowodowy |
Raycus IPG 100W Fiber Laserowa maszyna do usuwania rdzy 6000 mm / s Wysoka prędkość
| Nazwa produktu: | Raycus IPG100W Fiber Laser Removal Cleaning Machine |
|---|---|
| Moc lasera: | 100 W. |
| Źródło: | Laser światłowodowy 1064 nm |
Brak wibracyjnego sprzętu do czyszczenia laserem, laserowa maszyna do usuwania rdzy z formy
| Nazwa handlowa:: | Riselaser |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia:: | Shenzhen, Chiny (kontynent) |
| Moc lasera:: | 100W |
200W 100W 50W laserowa maszyna do usuwania rdzy Obraz olejny Metal Steel Stone Cleaner
| Typ lasera: | Przenośna laserowa maszyna do czyszczenia o mocy 200 W |
|---|---|
| Długość kabla światłowodowego: | 3-5 mln |
| Energia impulsu: | 1,5 mJ |
50W 100W Ręczny laserowy środek czyszczący Przenośny plecak Usuwanie rdzy
| nazwa maszyny: | Pulsacyjna laserowa maszyna do usuwania rdzy |
|---|---|
| Główna funkcja: | Laserowe czyszczenie rdzy |
| Metoda chłodzenia: | Laserowa wiązka czyszcząca o średnicy 650 mm |
100 Watt 1064nm Przenośna laserowa maszyna do usuwania rdzy Laserowa maszyna do usuwania tlenków
| Nazwa produktu: | System czyszczenia laserem światłowodowym |
|---|---|
| Moc lasera: | 100W |
| Źródło: | laser światłowodowy |


