Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ fiber laser engraving marking machine ] mecz 239 produkty.
50 W Chłodzenie powietrzem 110 * 110 mm Fiber Laser Marking Machine
| Nazwa produktu: | laserowa maszyna do znakowania |
|---|---|
| Moc lasera: | 50 W. |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |
20W 30W Tabela Typ Światłowodowe urządzenie do znakowania laserowego do znakowania metalowego
| Nazwa produktu: | przenośna maszyna do znakowania laserowego włókna |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Przenośna maszyna do grawerowania laserem światłowodowym, laserowy system znakowania 220v
| Nazwa produktu: | przenośna maszyna do znakowania laserowego włókna |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Wolnostojąca maszyna do znakowania laserowego o niskiej mocy do elektronicznych części zamiennych
| Nazwa produktu: | Wolnostojący ekonomiczny światłowodowy marker laserowy |
|---|---|
| Moc: | 20w / 30w / 50W / 100W |
| Obszar roboczy: | 200 * 200 mm |
Maszyna do znakowania wszystkich w jednym, maszyna do trawienia laserowego do metalu o wysokiej wydajności
| Nazwa produktu: | Przenośny laserowy znacznik światłowodowy "wszystko w jednym" |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Auto Parts Światłowodowe urządzenie do grawerowania laserowego 20 W 0,001 mm Powtarzalna dokładność
| Nazwa produktu: | przenośna maszyna do znakowania laserem światłowodowym |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
20-watowy przenośny mini-włóknowy znacznik laserowy do grawerowania pierścieni ze stali nierdzewnej
| Słowo kluczowe: | przenośny mini laserowy marker światłowodowy |
|---|---|
| Źródło laserowe: | Raycus, JPT, Max lub inne |
| Obszar grawerowania: | 110*110mm |
Przenośna laserowa maszyna do znakowania włókien laserowych Wąska wiązka laserowa 1064nm
| Nazwa produktu: | przenośna maszyna do znakowania laserowego włókna |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w, 100W, 150W, 200W |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm, 200 * 200 mm, 300 * 300 mm opcjonalnie |
Maszyna do znakowania laserem światłowodowym do kolczyków Anminal, tworzyw sztucznych, części samochodowych
| Nazwa produktu: | Maszyna do znakowania laserowego włókien |
|---|---|
| Moc: | 20w / 30w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Mini laserowa maszyna do znakowania laserowego 20w do metalu ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | przenośna maszyna do znakowania laserowego włókna |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |


