Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ fiber laser engraving marking machine ] mecz 239 produkty.
Przenośna ręczna laserowa maszyna znakująca z 20 W / 30W
| Nazwa produktu: | ręczna maszyna do znakowania laserowego włókien |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w / 30w |
| Obszar roboczy: | 100x100mm |
Zintegrowana maszyna do znakowania laserowego typu ręcznego Niskie zużycie energii
| Nazwa produktu: | ręczna maszyna do znakowania laserowego włókien |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w / 30w |
| Obszar roboczy: | 110 x 110 mm |
Handheld Mini Fibre Color Marker laserowy 20W 7000mm / s Prędkość AC220V / 50HZ
| Nazwa produktu: | Przenośna ręczna mini laserowa maszyna do znakowania kolorami o mocy 20W |
|---|---|
| Moc: | 20 W / 30 W / 50 W. |
| Szybkość znakowania: | < 7000 mm / s |
Przenośna laserowa maszyna do znakowania biżuterii 220v 30W
| Nazwa produktu: | przenośna maszyna do znakowania laserem światłowodowym |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |
Bardzo zintegrowana 20w Maszyna do znakowania laserowego włókien Stabilna konstrukcja do metalu / plastiku
| Nazwa produktu: | Wysoce zintegrowany laserowy znacznik światłowodowy do znakowania metalu i plastiku |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 200 * 200 mm |
Przenośna maszyna do znakowania laserem światłowodowym 20 W z funkcją gotowania na powietrzu Łatwa instalacja Operacja
| Nazwa produktu: | Przenośny laser do grawerowania |
|---|---|
| Źródło laserowe: | Max lub Raycus |
| Model: | RL-20P/10P |
Mini 20-watowa maszyna do grawerowania laserem światłowodowym do metalu aluminium
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Obszar znakowania: | 150mm * 150mm |
| Źródło laserowe: | IPG Raycus Max JPT |
Zintegrowana maszyna do znakowania laserem światłowodowym 3D o mocy 20 W do głębokiego grawerowania
| Model: | 20 w, 30 w, 50 w, 70 w |
|---|---|
| Powtarzana precyzja: | ± 0,003 mm |
| Żywotność modułu lasera światłowodowego: | 100 000 godzin |
Miniaturowa metalowa maszyna do znakowania laserowego światłowodów Grawer laserowy 30w
| Imię: | laserowe urządzenie do wytrawiania metalu |
|---|---|
| Moc lasera: | 20 W / 30 W / 50 W. |
| Długość fali lasera: | 1064nm |
Przenośna maszyna do znakowania laserem światłowodowym 1064 nm 20 W.
| Długość fali: | 1064nm |
|---|---|
| Moc lasera: | 20 W. |
| Obszar roboczy: | 100 * 100 mm (regulowany) |


