Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ fiber laser engraving marking machine ] mecz 239 produkty.
Przenośna maszyna do znakowania laserem światłowodowym 20 W do metalu Stal nierdzewna Mosiądz Aluminium
| Rozmiar plamki w ognisku: | 0,15 mm |
|---|---|
| Zakres znakowania: | 110x110 ~ 300x300 |
| Szybkość znacznika: | ≤15000 mm / s |
Przemysłowa maszyna do znakowania laserem światłowodowym Wysoka prędkość znakowania za pomocą źródła Maxphotonics
| Nazwa produktu: | Maszyna do grawerowania laserem światłowodowym |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Aluminiowa przenośna metalowa grawerka laserowa 1064nm
| Nazwa produktu: | Przenośna maszyna do znakowania laserowego włókien metalowych |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110x110 mm |
Inteligentna jednofazowa maszyna do znakowania laserowego włókien światłowodowych o mocy 20 W.
| Nazwa produktu: | 20W 30W Inteligentna laserowa maszyna do grawerowania biżuterii |
|---|---|
| Stan: | Nowy |
| Tryb chłodzenia: | Chłodzenie powietrzem |
Metalowa maszyna do znakowania laserowego 60khz 1064nm 20w
| Nazwa produktu: | Maszyna do grawerowania laserowego włókien przemysłowych |
|---|---|
| moc: | 20 W / 30 W / 50 W. |
| Obszar roboczy: | 200 * 200 mm (OPCJONALNIE) |
Wytrzymała maszyna do znakowania laserem światłowodowym 50 w 1064 mm długości fali w jednym projekcie
| Nazwa produktu: | Przemysłowe włókno laserowe grawerowanie |
|---|---|
| Moc: | 20w / 30w / 50w |
| Obszar roboczy: | 200 * 200 mm |
60kHz Przenośna maszyna do znakowania laserem światłowodowym 20w Znacznik laserowy do uszu zwierząt
| Nazwa produktu: | 20W 30W Inteligentna laserowa maszyna do grawerowania biżuterii |
|---|---|
| Stan: | Nowy |
| Tryb chłodzenia: | Chłodzenie powietrzem |
Biżuteria 50w 7000mm / s Fibre Laser Marking Machine
| Nazwa produktu: | laserowa maszyna do znakowania |
|---|---|
| moc: | 50 W. |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Mała zamknięta maszyna do znakowania laserowego włókien 3d Złota srebrna biżuteria
| Słowo kluczowe: | Maszyna do znakowania laserem światłowodowym 3D |
|---|---|
| Źródło laserowe: | JPT (Max, Raycus opcjonalnie) |
| Oprogramowanie sterujące: | EZCAD 2/3 |
50W Fibre Laser Machine for Metal Plastic Części medyczne i oznakowanie opakowań żywności
| Nazwa produktu: | 50W Fibre Laser Machine for Metal Plastic Części medyczne i oznakowanie opakowań żywności |
|---|---|
| Moc lasera: | 50W |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |


