Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ metal laser paint and rust remover ] mecz 66 produkty.
Maszyna do usuwania rdzy laserowej o mocy 100 W do czyszczenia przemysłowego
| Product Name: | Handheld portable laser rust removal machine 50W backpack laser cleaning machine for rust paint Oil removal |
|---|---|
| Power adjustment range(%): | 10-100 |
| Product Description: | Suitcase Fiber Laser Cleaning Machine Rust Oil Paint Oxides Removal For Car Parts Aerospace Industry. Laser cleaning machine is the latest high-tech product. Easy to install, operate, easy to achieving automation. Plug in power, turn on and start cleaning |
200W 100W 50W laserowa maszyna do usuwania rdzy Obraz olejny Metal Steel Stone Cleaner
| Typ lasera: | Przenośna laserowa maszyna do czyszczenia o mocy 200 W |
|---|---|
| Długość kabla światłowodowego: | 3-5 mln |
| Energia impulsu: | 1,5 mJ |
1000W 1500W 2000W Laserowa maszyna do usuwania rdzy Projekt ręczny
| Typ lasera: | Laserowa maszyna do usuwania rdzy |
|---|---|
| Moc lasera: | 1000W 1500W 2000W |
| Styl chłodzenia: | Agregat wody lodowej S&A i inne opcjonalne |
Maszyna do czyszczenia laserowego usuwania rdzy o mocy 1000 W z pyłu olejowego z rdzy
| Typ lasera: | usuwanie rdzy laserem światłowodowym |
|---|---|
| Moc lasera: | 1000W/1500W |
| Metoda chłodzenia: | Chłodzenie wodne |
50W 100W Ręczny laserowy środek czyszczący Przenośny plecak Usuwanie rdzy
| nazwa maszyny: | Pulsacyjna laserowa maszyna do usuwania rdzy |
|---|---|
| Główna funkcja: | Laserowe czyszczenie rdzy |
| Metoda chłodzenia: | Laserowa wiązka czyszcząca o średnicy 650 mm |
Przenośny plecak MINI Laserowe czyszczenie Usuwanie rdzy za pomocą impulsowego lasera światłowodowego 100w 50w
| Typ lasera: | Czyszczenie laserowe Usuwanie rdzy |
|---|---|
| Moc lasera: | Impulsowy laser światłowodowy 100w 50w |
| Metoda chłodzenia: | chłodzenie powietrzem |
50W Fiber Laser Removal Cleaning Machine Ręczny laser do usuwania rdzy
| Nazwa produktu: | Raycus IPG50W Fiber Laser Removal Cleaning Machine |
|---|---|
| Moc lasera: | 50 W. |
| Źródło: | Laser światłowodowy 1064 nm |
Pilot zdalnego sterowania 100 W Laserowe urządzenie do usuwania rdzy Laserowe urządzenie czyszczące
| Typ lasera: | Maszyna do czyszczenia laserowego 100 w |
|---|---|
| Moc lasera: | 100W |
| Rozmiar maszyny: | 617*469*291 |
Maszyna do czyszczenia metalu laserem 100W do usuwania plam z metalu / oleju
| Nazwa produktu: | Fiber Laser Cleaning Machine 100W do usuwania rdzy metalowej i plam olejowych |
|---|---|
| Moc lasera: | 100 W. |
| Źródło: | Laser światłowodowy |
Maszyna do usuwania rdzy laserem światłowodowym, przenośny laserowy metalowy środek czyszczący o mocy 100 W.
| Nazwa produktu: | Fibre Laser Cleaning System / laserowe urządzenie czyszczące |
|---|---|
| Moc lasera: | 100w / 200w |
| Źródło: | Laser światłowodowy |


