Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ metal laser paint and rust remover ] mecz 66 produkty.
Rękawiczka Przenośna Maszyna do oczyszczania farby i rdzy 50W 100W Automatyczna Maszyna do oczyszczania rdzy
| Szczegóły pakowania: | Pudło ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-9 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
100w pulsowa ręczna laserowa czyszcząca maszyna do usuwania rdzy
| Obowiązujący materiał: | aluminium, metal |
|---|---|
| Moc lasera: | 100W, 200W, 300W |
| Typ lasera: | Laser światłowodowy |
Maszyna do czyszczenia laserowego o dużej wielkości do usuwania rdzy 2000 w
| Typ lasera: | Laserowe urządzenie czyszczące do usuwania rdzy |
|---|---|
| Moc lasera: | 1000W/1500W/2000W |
| Metoda chłodzenia: | Chłodzenie wodne |
50W 100W 200W Przenośna maszyna do czyszczenia laserowego Urządzenie do usuwania rdzy
| Typ lasera: | Laserowy środek do usuwania rdzy |
|---|---|
| Moc lasera: | 50W/100W/200W |
| Metoda chłodzenia: | Chłodzenie powietrzem |
Ręczna laserowa maszyna do czyszczenia wózka cena dobra do usuwania rdzy z metalu
| Typ lasera: | Cena ręcznej maszyny do czyszczenia laserowego |
|---|---|
| Moc lasera: | Laser światłowodowy MOPA o mocy 200 W/100 W |
| Dostępna moc: | 100w 200w 300w |
Metalowa maszyna do czyszczenia laserem światłowodowym ze stali nierdzewnej 100 W Usuwanie rdzy
| Typ lasera: | Maszyna do czyszczenia laserem światłowodowym |
|---|---|
| Moc lasera: | 100W/200W |
| Metoda chłodzenia: | Chłodzenie powietrzem |
Mały plecak Laserowa maszyna do czyszczenia Chłodzenie powietrzem do usuwania farby do usuwania rdzy
| Typ lasera: | maszyna do czyszczenia laserowego rdzy |
|---|---|
| Moc lasera: | Impulsowy laser światłowodowy50w 100w |
| Metoda chłodzenia: | chłodzenie powietrzem |
Przenośny laserowy odrdzewiacz 1064nm 1000w Wbudowany agregat wody lodowej SA
| Typ lasera: | laserowa maszyna do czyszczenia 1000w |
|---|---|
| Moc lasera: | 1000 W. |
| Styl chłodzenia: | Chiller wodny S&A |
200W 100W 50W laserowa maszyna do usuwania rdzy Obraz olejny Metal Steel Stone Cleaner
| Typ lasera: | Przenośna laserowa maszyna do czyszczenia o mocy 200 W |
|---|---|
| Długość kabla światłowodowego: | 3-5 mln |
| Energia impulsu: | 1,5 mJ |
Przenośna laserowa maszyna do usuwania rdzy 200 W ręczny laserowy środek czyszczący
| Typ lasera: | System czyszczenia laserowego |
|---|---|
| Moc lasera: | Maks. impulsowy laser światłowodowy 200w |
| Metoda chłodzenia: | chłodzenie powietrzem |


