Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ metal laser paint and rust remover ] mecz 66 produkty.
Maszyna do usuwania rdzy laserem światłowodowym, przenośny laserowy metalowy środek czyszczący o mocy 100 W.
| Nazwa produktu: | Fibre Laser Cleaning System / laserowe urządzenie czyszczące |
|---|---|
| Moc lasera: | 100w / 200w |
| Źródło: | Laser światłowodowy |
Maszyna do usuwania rdzy laserowej o mocy 1000 W
| Typ lasera: | Laserowa maszyna czyszcząca o mocy 1000w |
|---|---|
| Moc lasera: | 1000 W/1500 W/2000 W. |
| Metoda chłodzenia: | Chłodzenie wodne |
Ręczna maszyna do czyszczenia laserem impulsowym o mocy 100 w 200 w do usuwania rdzy
| Nazwa produktu: | System czyszczenia laserem światłowodowym |
|---|---|
| Moc lasera: | 100 w / 200 w |
| Źródło: | Laser światłowodowy |
Ręczna maszyna do czyszczenia laserem Źródło elektryczne IPG do usuwania rdzy
| Nazwa produktu: | Fibre Laser Cleaning System |
|---|---|
| Moc lasera: | 100w / 200w |
| Źródło: | Laser światłowodowy |
Walizka typu 50w pulsacyjna laserowa maszyna do usuwania rdzy w pełni zamknięta
| Nazwa produktu: | System czyszczenia laserem światłowodowym |
|---|---|
| Moc lasera: | 50W |
| Źródło: | laser światłowodowy |
Przemysłowy środek czyszczący do lasera światłowodowego o wysokiej dokładności Usuwanie rdzy z metalu
| Moc: | 200W, 100W |
|---|---|
| Wymiar (dł. * szer. * wys.): | 538*411*685mm |
| Marka źródła laserowego: | RAYCUS |
Przenośna maszyna do czyszczenia laserowego 1500W 2000W Fiber CW Usuwanie rdzy z farby olejnej
| Moc: | 1500W, 1000W, 2000W |
|---|---|
| Typ lasera: | RL-CW |
| Nazwa handlowa: | Riselaser |
Inteligentna maszyna do czyszczenia laserem, metalowa maszyna do usuwania kamienia z lasera światłowodowego 1064 nm
| Nazwa produktu: | Inteligentna laserowa maszyna do czyszczenia Metalowa laserowa maszyna do usuwania kamienia |
|---|---|
| Moc lasera: | 70 W. |
| Źródło: | Laser światłowodowy 1064 nm |
Raycus IPG 100W Fiber Laserowa maszyna do usuwania rdzy 6000 mm / s Wysoka prędkość
| Nazwa produktu: | Raycus IPG100W Fiber Laser Removal Cleaning Machine |
|---|---|
| Moc lasera: | 100 W. |
| Źródło: | Laser światłowodowy 1064 nm |
Przenośna maszyna do oczyszczania pulsu laserowego włókien 100W/200W Narzędzie do usuwania rdzy na wielu powierzchniach dla metalu
| Władza: | 100w, 200w |
|---|---|
| Typ lasera: | Laser światłowodowy |
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 2 lata |


