Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ 20w desktop fiber laser engraver ] mecz 64 produkty.
Ręczna metalowa laserowa maszyna do znakowania o mocy 20 W System chłodzenia powietrzem o długości fali 1064 nm
| Nazwa produktu: | ręczna maszyna do znakowania laserem światłowodowym |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w / 30w |
| Obszar roboczy: | 100x100mm |
Mini Desktop 20W 30W 50W Maszyna do oznaczania grawerowania laserowego CO2 dla skóry drewna Materiał niemetaliczny
| Model maszyny: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Minimalna szerokość linii: | 0,012 mm |
| Powtarzająca się precyzja: | ±0,003 mm |
Aluminiowa laserowa maszyna do znakowania laserowego 20 Watt System chłodzenia powietrzem o długości fali 1064 nm
| Nazwa produktu: | ręczna maszyna do znakowania laserem światłowodowym |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w / 30w |
| Obszar roboczy: | 100x100mm |
All In One Mała światłowodowa maszyna do znakowania laserowego Długość fali 1064 nm AIO Pro 20 W
| Średnia moc wyjściowa: | 20W |
|---|---|
| Długość fali lasera: | Długość fali lasera 1064 nm |
| Marka źródła lasera: | RAYCUS |
Kompaktowy i przenośny laserowy znakowarka laserowa zgodny ze standardem bezpieczeństwa UE
| Nazwa produktu: | Kompaktowy i przenośny laserowy znakowarka laserowa zgodny ze standardem bezpieczeństwa UE |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
20W 30W Tabela Typ Światłowodowe urządzenie do znakowania laserowego do znakowania metalowego
| Nazwa produktu: | przenośna maszyna do znakowania laserowego włókna |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Mopa Fiber Laser MAX Desktopowa laserowa maszyna do znakowania 20W Mały rozmiar Nowy stan
| Nazwa produktu: | mini laserowa maszyna do znakowania laserowego |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |
Przenośna maszyna do grawerowania laserowego na metalu z grawerowaniem laserowym wyprodukowana w Chinach
| Nazwa produktu: | przenośna maszyna do znakowania laserowego włókna |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
DIY Mini przenośna maszyna do znakowania laserem światłowodowym Funkcja automatycznego ustawiania ostrości
| słowa kluczowe: | Mini maszyna do znakowania laserowego |
|---|---|
| Obszar znakowania: | 100~150mm (zakres opcjonalny) |
| Marka źródła lasera: | MAX lub Raycus |
Kompaktowy i przenośny laserowy znacznik światłowodowy z osłoną ochronną
| Nazwa produktu: | Kompaktowy i przenośny laserowy znacznik światłowodowy z osłoną ochronną |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |


