Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ 20w desktop fiber laser engraver ] mecz 64 produkty.
Przenośny laserowy grawer światłowodowy o mocy 20 W 30 W Wbudowany ekran dotykowy komputera PC
| Słowa kluczowe: | Mini maszyna do znakowania laserowego |
|---|---|
| Zaprojektuj życie: | Około 100 000 godzin pracy (bez żywotności) |
| Marka źródła lasera: | MAX lub Raycus |
Split Design Desktop Fiber Laser Grawer 50W Maszyna do znakowania laserowego
| Powtórz precyzję: | ± 0,002 mm |
|---|---|
| Min. Postać: | 0,15 mm |
| Rozmiar plamki w ognisku: | 0,15 mm |
Maszyna do znakowania laserowego z włókna metalowego z tworzywa sztucznego 30 Watt Fiber Laser Grawer
| Model maszyny: | Maszyna do grawerowania laserem światłowodowym |
|---|---|
| Marka źródła lasera: | MAX |
| Oprogramowanie sterujące: | Oprogramowanie EZCAD |
Przenośna maszyna do znakowania laserowego na pulpicie 110 * 110mm
| Nazwa produktu: | Przenośny laserowy marker do komputerów stacjonarnych |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
1064nm Gold Fiber Laser Engraver Maszyna do grawerowania metalu Niemieckie standardy
| Nazwa produktu: | Zamknięta pulpitowa maszyna do znakowania laserowego MINI do znakowania przemysłowego 20 W. |
|---|---|
| Moc lasera: | 20 W-100 W. |
| Pakiet: | Drewniana skrzynka |
20-watowy laserowy grawer światłowodowy Ręczna maszyna do znakowania włókien z Jpt Mopa
| Nazwa produktu: | Laserowa drukarka laserowa z raycusem na tabliczkę znamionową |
|---|---|
| Moc lasera: | 10 W 20 W 30 W 50 W. |
| Materiał aplikacji: | Metal i większość niemetalowych |
Miniaturowa metalowa maszyna do znakowania laserowego światłowodów Grawer laserowy 30w
| Imię: | laserowe urządzenie do wytrawiania metalu |
|---|---|
| Moc lasera: | 20 W / 30 W / 50 W. |
| Długość fali lasera: | 1064nm |
Maszyna do znakowania laserowego do głębokiego grawerowania Pulpit 50 W / 100 W do stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Głębokie grawerowanie 30w 50w 100w Desktop Fiber Laser Marking Machine na znakowanie metalu |
|---|---|
| Moc: | 30 W 50 W 100 W |
| Obszar roboczy: | 100 * 100 mm |
30w 50w Desktop Fiber Laser Marking Grawerka do metalu
| Nazwa produktu: | Maszyna do znakowania laserowego na biurku |
|---|---|
| Moc: | 20w / 30w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Energooszczędna 50-watowa maszyna do znakowania laserem światłowodowym ze źródłem Raycus Jpt
| Nazwa produktu: | laserowy grawer światłowodowy |
|---|---|
| Moc lasera: | 20 w, 30 w, 50 w, 70 w |
| Obszar znakowania: | 110 mm × 110 mm (i inne opcjonalne) |


