Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ 20w desktop fiber laser engraver ] mecz 64 produkty.
Przenośna laserowa maszyna do znakowania włókien laserowych Wąska wiązka laserowa 1064nm
| Nazwa produktu: | przenośna maszyna do znakowania laserowego włókna |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w, 100W, 150W, 200W |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm, 200 * 200 mm, 300 * 300 mm opcjonalnie |
Automatycznie podnoszony marker światłowodowy o wysokiej wydajności roboczej
| Nazwa produktu: | Automatycznie podnoszony marker światłowodowy o wysokiej wydajności roboczej |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Mini 20-watowa maszyna do grawerowania laserem światłowodowym do metalu aluminium
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Obszar znakowania: | 150mm * 150mm |
| Źródło laserowe: | IPG Raycus Max JPT |
Stabilna maszyna do znakowania laserowego, znakowanie laserowe, szybka prędkość
| Nazwa produktu: | Znakowarka laserowa do komputerów stacjonarnych o wysokiej wydajności pracy |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 200 * 200 mm |
Przemysłowa maszyna do znakowania laserem światłowodowym Wysoka prędkość znakowania za pomocą źródła Maxphotonics
| Nazwa produktu: | Maszyna do grawerowania laserem światłowodowym |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Zamknięta maszyna do znakowania laserem światłowodowym 20W 30W 50W do wyrobów ze szkła pierścieniowego
| nazwa maszyny: | Zamknięta maszyna do znakowania laserem światłowodowym |
|---|---|
| Moc lasera: | 20W / 30W / 50W |
| Rozmiar oznaczenia: | 110*110mm (150*150mm) |
Mini Portable Max 20W 30W Metalowa maszyna do znakowania laserowego włókna z tworzywa sztucznego
| Słowa kluczowe: | maszyna do znakowania laserowego |
|---|---|
| Podanie: | Maszyna do znakowania laserowego z tworzywa sztucznego z metalu |
| Obszar znakowania: | 100~150mm (zakres opcjonalny) |
Metalowa maszyna do znakowania laserowego 60khz 1064nm 20w
| Nazwa produktu: | Maszyna do grawerowania laserowego włókien przemysłowych |
|---|---|
| moc: | 20 W / 30 W / 50 W. |
| Obszar roboczy: | 200 * 200 mm (OPCJONALNIE) |
Aluminiowa przenośna metalowa grawerka laserowa 1064nm
| Nazwa produktu: | Przenośna maszyna do znakowania laserowego włókien metalowych |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110x110 mm |
Desktop 30W Laserowa maszyna do znakowania 3D 1064nm High Speed Galvo Scanning
| Nazwa produktu: | Głębokie grawerowanie 30w 50w 100w Pulpitowa laserowa maszyna do znakowania na metalowym znakowaniu |
|---|---|
| Moc: | 30 W 50 W 100 W. |
| Obszar roboczy: | 100 * 100 mm |


