Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ 20w desktop fiber laser engraver ] mecz 64 produkty.
60kHz Przenośna maszyna do znakowania laserem światłowodowym 20w Znacznik laserowy do uszu zwierząt
| Nazwa produktu: | 20W 30W Inteligentna laserowa maszyna do grawerowania biżuterii |
|---|---|
| Stan: | Nowy |
| Tryb chłodzenia: | Chłodzenie powietrzem |
Chłodzenie powietrzem Maszyna do znakowania laserowego włókien 2-letnia gwarancja na przemysł
| Nazwa produktu: | Zamknięta pulpitowa maszyna do znakowania laserowego MINI do znakowania przemysłowego 20 W. |
|---|---|
| Moc lasera: | 20W |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |
20W 30W 50W 70W Mała przenośna maszyna do znakowania laserowego z włókna
| Model maszyny: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Minimalna szerokość linii: | 0,012 mm |
| Powtarzająca się precyzja: | ±0,003 mm |
Wysoce zintegrowane grawerowanie laserem światłowodowym do drukowania opakowań posiłków
| Waga (kg): | 6,7 kg |
|---|---|
| Obszar znakowania: | 170mm * 170mm |
| Moc lasera: | 20w |
Bezpieczna maszyna do znakowania laserowego do głębokiego grawerowania
| Nazwa produktu: | Bezpieczna maszyna do znakowania laserowego do głębokiego grawerowania |
|---|---|
| Moc: | 30 W 50 W 100 W (opcjonalnie) |
| Obszar roboczy: | 100 * 100 mm, 150 * 150 mm |
Raycus 50w Fiber Laser Marking Machine Mini Desktop Laser Engraver
| Nazwa produktu: | Światłowodowa znakowarka laserowa raycus 50w |
|---|---|
| Moc lasera: | 20 W / 30 W / 50 W. |
| Temperatura pracy: | 0 ℃ -40 ℃ |
30W 50W Maszyna do znakowania laserowego włókien do metalowej płyty / aluminium / srebra
| Nazwa produktu: | Typ Pulpitu Grawerowanie na metalu Frezarka do znakowania laserowego z laserem MAX do metalu, alumin |
|---|---|
| Moc: | 30 W 50 W |
| Obszar roboczy: | 100 * 100 mm / 150 * 150 mm (opcjonalnie) |
Maszyna do znakowania wszystkich w jednym, maszyna do trawienia laserowego do metalu o wysokiej wydajności
| Nazwa produktu: | Przenośny laserowy znacznik światłowodowy "wszystko w jednym" |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
PC Control System Desktop Laser Grawerka 2 lata gwarancji z CE / ISO
| Protect Name: | 2-letnia gwarancja Fibre Laser Marking Machine z CE i ISO |
|---|---|
| Moc lasera: | 20W |
| Orzecznictwo: | CE, ISO |
Mały przenośny laserowy laser do znakowania metali Łatwa konserwacja
| Nazwa produktu: | Mały przenośny laserowy laser do znakowania metali Łatwa konserwacja |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |


