Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ 20w desktop fiber laser engraver ] mecz 64 produkty.
30 Watt Urządzenia do znakowania laserowego, laserowa grawerka powietrzna do metalu
| Nazwa produktu: | Nowa maszyna do znakowania laserowego metali do metalu 30W z dobrą jakością |
|---|---|
| Typ lasera: | Laser światłowodowy |
| Tryb chłodzenia: | Chłodzenie powietrzem |
30w Maxphotonics Fiber Laser Marking Machine Oprogramowanie EZCAD 1064nm do metalu
| Źródło laserowe: | Maxfotonika |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Maszyna do znakowania laserowego 30w |
| Moc lasera: | 20 wat 30 wat 50 wat |
20W Mini Desktop Laser Fiber Marker Przenośna maszyna do grawerowania laserowego
| Typ lasera: | Laser światłowodowy |
|---|---|
| Oprogramowanie sterujące: | EZCAD |
| Marka systemu sterowania: | BECKHOFF |
Biżuteria Laserowa maszyna do znakowania laserowego Maszyna do grawerowania laserowego o mocy 20 W
| Moc lasera: | 20 W. |
|---|---|
| Obsługuje format graficzny: | PLT, BMP, JPG, PNG, TIP, PCX, TGA, ICO, DXF |
| Dokładność powtarzalności: | ± 0,002 mm |
Chłodzenie powietrzem 40w Laser Engraver Maszyna do znakowania laserowego do szkła metalowego
| Moc lasera: | 20 W-100 W. |
|---|---|
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |
| Zasilacz: | 220 V. |
50w Laserowa maszyna do głębokiego grawerowania Raycus Laser Marking Equipment
| Pozycja: | mahcin do głębokiego grawerowania |
|---|---|
| Moc lasera: | 20 W 30 W 50 W 60 W 100 W. |
| Dokładność pracy: | 0,001 mm |
1064nm 20w grawerka laserowa Zintegruj stacjonarny marker laserowy
| Pobór mocy całej maszyny: | ≤ 160 W. |
|---|---|
| Moc lasera: | 19,5 ± 0,5 W. |
| Długość fali lasera: | 1064nm |
Bezpyłowa maszyna do znakowania laserem światłowodowym 20W Desktop Laser Grawer
| Minimalna szerokość linii: | 0,02 mm |
|---|---|
| Minimalna liczba znaków: | 0,15 mm |
| Dokładność powtarzalności: | ± 0,002 mm |
Przenośna mini maszyna do znakowania laserowego z tworzywa sztucznego o mocy 20 W / 30 W
| nazwa maszyny: | Mini przenośna maszyna laserowa do znakowania |
|---|---|
| Główne zastosowanie: | Znakowanie laserowe z włóknami metalowymi |
| Obszar znakowania: | 100*100mm (opcjonalnie 150*150mm) |
Biżuteria 50w 7000mm / s Fibre Laser Marking Machine
| Nazwa produktu: | laserowa maszyna do znakowania |
|---|---|
| moc: | 50 W. |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |


