Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ 20w desktop fiber laser engraver ] mecz 64 produkty.
Maszyna do oznaczania laserowego CO2 do drewna i materiałów niemetalicznych Min. szerokość linii 0,012 mm
| Model maszyny: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Minimalna szerokość linii: | 0,012 mm |
| Powtarzająca się precyzja: | ±0,003 mm |
50 W Chłodzenie powietrzem 110 * 110 mm Fiber Laser Marking Machine
| Nazwa produktu: | laserowa maszyna do znakowania |
|---|---|
| Moc lasera: | 50 W. |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |
Maszyna do znakowania laserowego RL-P Maszyna do znakowania laserowego drukarki laserowej 20w
| Słowa kluczowe: | maszyna do znakowania laserowego 20w |
|---|---|
| Podanie: | maszyna do znakowania drukarek laserowych |
| Obszar znakowania: | 100~150mm (zakres opcjonalny) |
W pełni chroniona maszyna do znakowania według normy UE dla różnych zastosowań
| Nazwa produktu: | W pełni chroniona maszyna do znakowania |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |


