Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ 3 in one laser welding machine ] mecz 476 produkty.
Maszyna do spawania laserowego biżuterii YAG 80W 120W 200W Wolna od zanieczyszczeń
| Nazwa produktu: | Spawarka laserowa światłowodowa |
|---|---|
| Kluczowe punkty sprzedaży: | Łatwy w obsłudze |
| Stosowanie: | Spawanie biżuterii |
Spawarka laserowa do metalu ze stali nierdzewnej aluminium 1kW 1,5kW 2kW
| Długość fali: | 1070 |
|---|---|
| Max. Maks. Output Power Moc wyjściowa: | 2000 W |
| Średnica plamki ogniskowej: | 0,5 mm |
4-osiowa maszyna do spawania laserowego z włókna laserowego z ramienia robota 1000W 1500W 2000W do precyzyjnego spawania kątów
| Nazwa produktu: | 4 Oś ramię robotu przemysłowego |
|---|---|
| Typ lasera: | Laser światłowodowy |
| Uderzenie ramienia: | 560 mm |
Wielofunkcyjna 1000W 3 w 1 Ręczna Maszyna do spawania laserowego włókienniczego
| Nazwa handlowa: | Riselaser |
|---|---|
| Długość fali: | 1070 nm |
| Moc lasera: | 1000 W |
1000w ręczna maszyna do spawania laserowego wielofunkcyjna spawarka laserowa z włókna do metalu stali nierdzewnej aluminium
| Nazwa handlowa: | Riselaser |
|---|---|
| Długość fali: | 1070 nm |
| Moc lasera: | 1000 W |
3000W laserowa spawarka ze stali nierdzewnej ręczna laserowa spawarka z włókna do spawania metalu
| Seria modeli: | RL-FB |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | 1000W/1500W/2000W/3000W |
| Długość fali lasera: | 1080+5nm |
Stand Up YAG Spot Biżuteria Spawarka laserowa Laserowa złota lutownica
| Źródło laserowe: | YAG |
|---|---|
| Podanie: | Spawanie biżuterii |
| Wynik: | 200w |
60-watowa spawarka laserowa do biżuterii 1064nm spawarka laserowa YAG
| Nazwa produktu:: | 60-watowa spawarka punktowa YAG Precyzyjna spawarka do biżuterii |
|---|---|
| Kolor:: | Biały |
| Napięcie:: | 110 V / 220 V Opcjonalne |
Ręczna spawarka laserowa 50 Hz 2000 W Ręczny sprzęt do spawania laserowego
| Nazwa produktu: | Aluminiowa ręczna spawarka laserowa |
|---|---|
| break: | Riselaser |
| Oryginalny: | Shenzhen |
1064nm 150w Przemysłowa spawarka laserowa złota do biżuterii
| Nazwa handlowa: | Riselaser |
|---|---|
| Nazwa modelu: | RL-Y150 |
| Podanie: | Spawanie biżuterii |


