Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ 3 in one laser welding machine ] mecz 476 produkty.
Spawarka laserowa do biżuterii 10.0HZ do naprawy stali nierdzewnej
| Nazwa produktu:: | 60 W spawanie laserowe transmisyjne do formowania włókien do naprawy złota, stali nierdzewnej |
|---|---|
| Kolor:: | Biały |
| Napięcie:: | 110 V / 220 V Opcjonalne |
Spawarka laserowa do biżuterii ze stali nierdzewnej Sterowanie dotykowe z roczną gwarancją
| Nazwa produktu:: | 60 W spawanie laserowe transmisyjne do formowania włókien do naprawy złota, stali nierdzewnej |
|---|---|
| Kolor:: | Biały |
| Napięcie:: | 110 V / 220 V Opcjonalne |
6-osiowe ramię robota Metalowa spawarka laserowa Auto Robotic Equipment
| Obowiązujący materiał: | Metal |
|---|---|
| Raport z testów maszyn: | Pod warunkiem, że |
| Marka źródła laserowego: | RAYCUS |
Automatyczna spawarka laserowa z 6-osiowym robotem przemysłowym do spawania
| Liczba osi: | 6 osi |
|---|---|
| Ładunek: | 10 kg |
| Waga robota: | 172 kg |
Przenośna, chłodzona powietrzem, ręczna maszyna do spawania laserowego o mocy 1200 W z długością fali 1080 nm i szerokością wału 0-4 mm
| Moc wyjściowa: | 1200 W. |
|---|---|
| Typ lasera: | Laser światłowodowy |
| Waga: | 45 KG (wbudowany podajnik drutu) |
Przenośna maszyna do spawania laserowego z włóknem z roczną gwarancją Konkurencyjna cena i źródło laserowe Raycus MAX IPG
| Moc wyjściowa: | 800w-2000w |
|---|---|
| Długość fali: | 1080+5nm |
| Waga: | 90 |
800W Air Cooling Handheld Laser Welding Machine with 1 Year Warranty and 1080+5 nm Wavelength
| Moc wyjściowa: | 800 W. |
|---|---|
| Długość fali: | 1080+5nm |
| Waga: | 90 |
Mini przenośna, certyfikowana przez CE ręczna maszyna do spawania laserowego z uniwersalnym zastosowaniem i mocą 2000 W
| Moc wyjściowa: | 2000 W. |
|---|---|
| Typ chłodzenia: | SPRAWDZIone powietrze |
| Typ lasera: | Laser światłowodowy |
Wyświetlacz CCD 1064nm ręczna spawarka laserowa Przenośna spawarka laserowa
| Napięcie: | 110 V / 220 V Opcjonalne |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Orzecznictwo:: | CE |
Ręczna spawarka laserowa ze stali nierdzewnej Ręczna spawarka laserowa o mocy 1500 W
| Nazwa produktu: | Ręczna spawarka laserowa Spawarka światłowodowa 1000 W do metalu |
|---|---|
| break: | Riselaser |
| Oryginalny: | Shenzhen |


