Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ 3 in one laser welding machine ] mecz 476 produkty.
200W zamknięta laserowa spawarka punktowa o długości fali 1064nm
| Max. Maks. Output Power Moc wyjściowa: | 200 W |
|---|---|
| Waga: | 82 KG |
| Marka źródła laserowego: | YAG |
800W 1200W 1800W Przenośna ręczna spawarka laserowa do stali nierdzewnej i metalu
| Moc wyjściowa: | 800w, 1200w, 1800w |
|---|---|
| Typ lasera: | Laser światłowodowy |
| Tryb spawania: | Puls, ciągły |
300W/700W/1000W/1500W ręczna maszyna do spawania laserowego o długości fali 1080nm i częstotliwości impulsu 1-300HZ
| Moc wyjściowa: | 300w/700w/1000w/1500w |
|---|---|
| Typ chłodzenia: | Chłodzone powietrzem |
| Typ lasera: | Laser światłowodowy |
300W/600W ręczna maszyna do spawania laserowego z 5-calowym wyświetlaczem dotykowym i średnicą punktu ogniskowego 0,5 mm
| Moc wyjściowa: | 300 W/600 W |
|---|---|
| Średnica plamki ogniskowej: | 0,5 mm |
| Typ lasera: | Laser światłowodowy |
Przenośna maszyna do spawania laserowego o ciągłym wypuszczeniu światła do spawania platformy podlegającej modernizacji
| Handheld welding: | Yes |
|---|---|
| Robot welding: | Yes |
| Simple operation: | Yes |
Wykonana z stali stopowej ręczna maszyna do spawania laserowego do ciągłego światła
| Higher photoelectric conversion efficiency: | Yes |
|---|---|
| Laser welding: | Yes |
| Handheld welding: | Yes |
40% Elektro-optyczna efektywność konwersji ręczna laserowa spawarka do spawania
| Wyjściowa długość fali lasera: | 1080nm |
|---|---|
| Cechy: | Prosta konfiguracja, mały rozmiar, prosta obsługa i wysoka inteligencja |
| Integracja: | Wysoce zintegrowane produkty |
Kompaktna ręczna maszyna do spawania laserowego z głębokością spawania 3 mm i rozmiarem 100 × 45 × 68 cm
| Key Selling Points: | Competitive Price |
|---|---|
| Control System Brand: | Support Customization |
| Machinery Test Report: | Provided |
Maszyna do spawania literami laserowymi 180kg AC 220V napięcie operacyjne i 1500w/2000w mocy
| Funkcja alarmu: | Inteligentny system ochrony, aplikacja terminala mobilnego i monitorowanie komputera, informacja zwr |
|---|---|
| Zakres prędkości spawacza: | 0~120 mm/s |
| Moc nominalna: | 1500 W/2000 W |
Ręczna maszyna do spawania laserowego z dostosowalnym serwomotorem 100*45*68cm Rozmiar maszyny
| Machine Size: | 100×45×68CM |
|---|---|
| Weight (KG): | 140 KG |
| Welding Depth: | 3mm |


