Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ 3 in one laser welding machine ] mecz 476 produkty.
50J 60w Spawarka laserowa do metalu ze stali nierdzewnej z mikroskopem CCD
| Nazwa produktu: | Laserowe spawanie punktowe |
|---|---|
| Orzecznictwo: | CE |
| Z: | CCD i mikroskop |
Przenośna zgrzewarka do złota Zgrzewarka laserowa punktowa Magic box
| Typ lasera: | Laser YAG 1064nm |
|---|---|
| Pobór mocy przez hosta: | 1,5 kW |
| Tryb pracy: | Sterowanie dotykowe |
Przenośna maszyna do spawania laserowego dla metalu Riselaser RL-FW 3000W Wsparcie dostosowania
| Szczegóły pakowania: | Pudło ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-9 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
Maszyna do spawania laserowego biżuterii złotej 60w
| Warunki: | Nowy |
|---|---|
| Użycie: | Spawanie metali |
| Marka źródła laserowego: | Maks |
Przenośny pulpit złota srebra 60w biżuterii System laserowej maszyny spawalniczej z precyzyjną
| Warunki: | Nowy |
|---|---|
| Użycie: | Spawanie metali |
| Marka źródła laserowego: | Maks |
Przenośna maszyna do spawania laserowego 1000w Włókno 3 w 1 Ręczna spawarka laserowa do metalu Aluminium ze stali nierdzewnej
| Nazwa handlowa: | Riselaser |
|---|---|
| Długość fali: | 1070 nm |
| Moc lasera: | 1000 W |
Maszyna do spawania laserowego 3 w 1 1000W do cięcia i czyszczenia sprzętu spawania metalu
| Nazwa handlowa: | Riselaser |
|---|---|
| Długość fali: | 1070 nm |
| Moc lasera: | 1000 W |
Portable Metal Brass Copper Handheld Laser Welding Machine 1000W 1500W 2000W 3000W Laser Welder
| Seria modeli: | RL-FB |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | 1000W/1500W/2000W/3000W |
| Długość fali lasera: | 1080+5nm |
2000W IPG ręczna laserowa spawarka laserowa przenośna spawarka laserowa z trwałym sprzętem silnikowym dla przemysłu hotelowego
| Seria modeli: | RL-FB |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | 1000W/1500W/2000W/3000W |
| Długość fali lasera: | 1080+5nm |
Ręczna spawarka laserowa marki GW o mocy 1500 W, chłodzona powietrzem, o długości fali 1070 ± 10 nm i roczna gwarancja
| Moc wyjściowa: | 1500 W. |
|---|---|
| Wymiary: | 650x300x570mm |
| Szerokość impulsu: | <5nm |


