Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ fiber laser engraving marking machine ] mecz 239 produkty.
PC Control System Desktop Laser Grawerka 2 lata gwarancji z CE / ISO
| Protect Name: | 2-letnia gwarancja Fibre Laser Marking Machine z CE i ISO |
|---|---|
| Moc lasera: | 20W |
| Orzecznictwo: | CE, ISO |
High Precision Fiber Laser Marking Machine Elektryczna ramka podnosząca 1064mm długości fali
| Nazwa produktu: | Efektywny kosztowo laserowy marker światłowodowy |
|---|---|
| Moc: | 20w / 30w / 50w |
| Obszar roboczy: | 200 * 200 mm |
Szeroka szerokość impulsu Źródło lasera MOPA
| Nazwa produktu: | Źródło lasera światłowodowego Mopa |
|---|---|
| Moc lasera: | 20,30,50,70,100,120W |
| Długość fali: | 1064nm |
Moduł lasera światłowodowego o częstotliwości 1-2000 kHz, 70W źródło laserowe MOPA do światłowodów
| Nazwa produktu: | Źródło lasera światłowodowego MOPA |
|---|---|
| Moc lasera: | 70w |
| Długość fali: | 1064NM |
30 Watt Urządzenia do znakowania laserowego, laserowa grawerka powietrzna do metalu
| Nazwa produktu: | Nowa maszyna do znakowania laserowego metali do metalu 30W z dobrą jakością |
|---|---|
| Typ lasera: | Laser światłowodowy |
| Tryb chłodzenia: | Chłodzenie powietrzem |
Niemetalowa ręczna maszyna do znakowania laserem światłowodowym 20 kHz 20 W chłodzona powietrzem
| Nazwa produktu: | Ręczna maszyna do znakowania laserem światłowodowym |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |
120W MOPA Źródło lasera światłowodowego High Energy Fit Precision Welding / Cell Phone Etching
| Nazwa produktu: | Źródło lasera światłowodowego MOPA |
|---|---|
| Moc lasera: | 120W |
| Długość fali: | 1064NM |
Maszyna do oznakowania laserowego UV 1064nm 3w 5w ISO Ce
| Typ lasera: | Laser światłowodowy |
|---|---|
| Tryb chłodzenia: | chłodzenie powietrzem |
| Waga (kg): | 50 kg |
3w 5w Maszyna do znakowania UV Przenośna do biżuterii Części elektroniczne Drzewo Plastic
| Typ lasera: | Laser światłowodowy |
|---|---|
| Tryb chłodzenia: | chłodzenie powietrzem |
| Waga (kg): | 50 kg |
Moduł światłowodowy do laserowego znakowania metali / plactic Źródło Kompaktowa struktura
| Nazwa produktu: | Źródło lasera fiber |
|---|---|
| Moc lasera: | 20,30 50 w |
| Długość fali: | 1064NM |


