Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ fiber laser engraving marking machine ] mecz 239 produkty.
Przenośny plecak MINI Laserowe czyszczenie Usuwanie rdzy za pomocą impulsowego lasera światłowodowego 100w 50w
| Typ lasera: | Czyszczenie laserowe Usuwanie rdzy |
|---|---|
| Moc lasera: | Impulsowy laser światłowodowy 100w 50w |
| Metoda chłodzenia: | chłodzenie powietrzem |
Lekka maszyna do usuwania rdzy laserowej 100w 50w Przenośny plecak chłodzący powietrzem
| Typ lasera: | laserowa maszyna do usuwania rdzy |
|---|---|
| Funkcja maszyny: | PRZENOŚNY |
| Moc lasera: | impulsowy laser światłowodowy |
Przenośna maszyna do znakowania laserem światłowodowym o mocy 20 W Maszyna do grawerowania metalu
| Główne zastosowanie: | Znakowanie laserowe |
|---|---|
| Laser: | Maks. 20 W |
| Belka M22: | ≤1,4 |
20W 30W 50W 70W Mała przenośna maszyna do znakowania laserowego z włókna
| Model maszyny: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Minimalna szerokość linii: | 0,012 mm |
| Powtarzająca się precyzja: | ±0,003 mm |
Raycus Source Latająca maszyna do znakowania laserowego Grawer laserowy do metalu Złoto Srebro
| moc: | 20 W / 30 W / 50 W. |
|---|---|
| Marka źródła laserowego: | Raycus |
| Podanie: | Znakowanie laserowe |
Zindywidualizowana maszyna do oznakowania laserowego 20w 30w 50w 70w z minimalnym znakiem 0,15mm
| Model maszyny: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Minimalna szerokość linii: | 0,012 mm |
| Powtarzająca się precyzja: | ±0,003 mm |
Protable 3D 1064nm Color Laser Grawer Kolorowa maszyna do znakowania laserowego
| Model: | 20 w, 30 w, 50 w, 70 w |
|---|---|
| Minimalna szerokość linii: | 0,012 mm |
| Powtarzana precyzja: | ± 0,003 mm |
Maszyna do oznaczania laserowego CO2 do drewna i materiałów niemetalicznych Min. szerokość linii 0,012 mm
| Model maszyny: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Minimalna szerokość linii: | 0,012 mm |
| Powtarzająca się precyzja: | ±0,003 mm |
Pulpit 30w 50w Grawerowanie Maszyna do znakowania laserem światłowodowym Biżuteria metalowa
| Nazwa handlowa: | Riselaser |
|---|---|
| Waga (kg): | 70 KG |
| Obszar znakowania: | 100 mm * 100 mm |
50w Laserowa maszyna do głębokiego grawerowania Raycus Laser Marking Equipment
| Pozycja: | mahcin do głębokiego grawerowania |
|---|---|
| Moc lasera: | 20 W 30 W 50 W 60 W 100 W. |
| Dokładność pracy: | 0,001 mm |


