Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ fiber laser engraving marking machine ] mecz 239 produkty.
0.01mm Dokładność laserowa maszyna do znakowania UV do szklanego kryształu białego plastiku
| Nazwa produktu: | Laserowa maszyna do znakowania 5W UV |
|---|---|
| Dokładność pracy: | 0,01 mm |
| Oprogramowanie sterujące: | EZCAD |
Źródło lasera światłowodowego Raycus o mocy 1000 W do maszyny do cięcia laserowego Spawarka laserowa
| Słowo kluczowe: | Źródło lasera światłowodowego Raycus |
|---|---|
| Moc lasera: | 1000W |
| Tryb pracy: | CW |
Głębokie włókno światłowodowe do zastosowań przemysłowych Krótkie impulsy optyczne Wysoka moc szczytowa
| Nazwa produktu: | Źródło lasera fiber |
|---|---|
| Moc lasera: | 100W |
| Długość fali: | 1064NM |
Źródło laserowego włókna światłowodowego Kompaktowa konstrukcja głęboko rzeźbiona dla niemetalicznego pokrycia
| Nazwa produktu: | Źródło lasera fiber |
|---|---|
| Moc lasera: | 20,30, 50w |
| Długość fali: | 1064NM |
Q - Switched Fiber Laser Source Maxphotonics 200W dla przemysłu do czyszczenia metalu
| Nazwa produktu: | Źródło lasera fiber |
|---|---|
| Moc lasera: | 200W |
| Długość fali: | 1064NM |
Źródło lasera światłowodowego 1064nm 20w / 30w Moc do grawerowania laserowego
| Nazwa produktu: | Źródło lasera fiber |
|---|---|
| Moc lasera: | 20,30 50 w |
| Długość fali: | 1064NM |
Przenośna maszyna do znakowania laserowego ze stali nierdzewnej UV EZCAD do metalu
| Nazwa produktu: | Laserowa maszyna do znakowania 5W UV |
|---|---|
| Dokładność pracy: | 0,01 mm |
| Oprogramowanie sterujące: | EZCAD |
Maszyna do znakowania laserowego UV do skóry z tworzywa sztucznego z tkaniny szklanej o dobrej jakości wiązki światła
| Nazwa produktu: | Optyczna maszyna do znakowania laserowego UV 3W 5W 10W |
|---|---|
| Typ lasera: | Laser UV |
| Tryb chłodzenia: | Chłodzenie wodne |
5W Cnc Laserowa maszyna do znakowania Chłodzenie wodą 50 ~ 60Hz Do plastikowych plomb zabezpieczających
| Nazwa produktu: | 5W UV Laser Marker Laserowa maszyna do znakowania UV do plastikowych plomb zabezpieczających |
|---|---|
| Oprogramowanie sterujące: | EZCAD |
| Tryb chłodzenia: | Chłodzenie wodne |
Przenośne maszyny do znakowania Fibre 30w Raycus Source Marking for Mental
| Nazwa produktu: | przenośne maszyny do znakowania |
|---|---|
| Długość fali: | 1064nm |
| Moc lasera: | 20 w, 30 w, 50 w, 70 w |


