Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ fiber laser engraving marking machine ] mecz 239 produkty.
Biżuteria Laserowa maszyna do znakowania laserowego Maszyna do grawerowania laserowego o mocy 20 W
| Moc lasera: | 20 W. |
|---|---|
| Obsługuje format graficzny: | PLT, BMP, JPG, PNG, TIP, PCX, TGA, ICO, DXF |
| Dokładność powtarzalności: | ± 0,002 mm |
1064nm 20w grawerka laserowa Zintegruj stacjonarny marker laserowy
| Pobór mocy całej maszyny: | ≤ 160 W. |
|---|---|
| Moc lasera: | 19,5 ± 0,5 W. |
| Długość fali lasera: | 1064nm |
Mini Fiber Laser Marking Engraving Machine Przenośny 20w 25w 50w
| Szczegóły pakowania: | Drzewna obudowa |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-9 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
Chłodzenie powietrzem 40w Laser Engraver Maszyna do znakowania laserowego do szkła metalowego
| Moc lasera: | 20 W-100 W. |
|---|---|
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |
| Zasilacz: | 220 V. |
Bezpyłowa maszyna do znakowania laserem światłowodowym 20W Desktop Laser Grawer
| Minimalna szerokość linii: | 0,02 mm |
|---|---|
| Minimalna liczba znaków: | 0,15 mm |
| Dokładność powtarzalności: | ± 0,002 mm |
6KG Protable Animal Ear Tag Maszyna do znakowania laserowego Maszyna do trawienia laserem światłowodowym 20w
| Średnia moc wyjściowa: | 20W |
|---|---|
| Metoda kontroli: | Ekran dotykowy |
| Waga netto maszyny: | 6 kg |
Maszyna do znakowania laserowego z włókna metalowego 20W 30W 50W Przenośna ręczna mini maszyna do grawerowania laserowego
| Szczegóły pakowania: | Drzewna obudowa |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-9 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
Maszyna do znakowania laserem światłowodowym o dużej prędkości 50 W z Raycus
| Stan: | 100% nowy |
|---|---|
| Tryb chłodzenia: | Chłodzenie powietrzem |
| Oprogramowanie sterujące: | Oprogramowanie EZCAD |
JPT Raycus IPG 20W 30W 50W Fiber Laser Marker do zegarków
| Moc lasera: | 50 W. |
|---|---|
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |
| Gwarancja: | 1 rok |
Maszyna do grawerowania laserowego pierścieni jubilerskich 20W Chłodzenie powietrzem z obrotowym
| Średnia moc wyjściowa: | 20W |
|---|---|
| Zakres regulacji mocy: | 30~100% |
| Marka źródła lasera: | MAX |


