Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ fiber laser engraving marking machine ] mecz 239 produkty.
Przenośna maszyna do znakowania laserowego wysokiej prędkości 20W EZCAD Control Software dla metali
| Aplikacji:: | Znakowanie laserowe |
|---|---|
| Stan:: | Nowy |
| CNC lub nie:: | Tak |
Oznaczenie koloru Źródło włókna światłowodowego Długość fali 1064 nm dla stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Źródło lasera fiber |
|---|---|
| Moc lasera: | 20,30, 50w |
| Długość fali: | 1064NM |
Przenośna mini optyczna maszyna do znakowania laserowego w konkurencyjnej cenie
| Nazwa produktu: | przenośna maszyna do znakowania laserowego włókna |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
20w 30w przenośna maszyna do znakowania laserowego metalu do metalu / plastiku, rozmiar 110 * 110 mm
| Nazwa produktu: | przenośna maszyna do znakowania laserowego włókna |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
220V 50HZ 50W Światłowodowa maszyna do znakowania laserowego Auto Lift i źródło JPT
| Nazwa produktu: | Maszyna do znakowania laserem światłowodowym 50 w |
|---|---|
| Moc lasera: | 20W/30W/50W |
| Temperatura pracy: | 0℃-40℃ |
Sino Galvo Fibre Laserowa maszyna do znakowania 60W Oprogramowanie EZCAD ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | kolorowa maszyna do znakowania laserem światłowodowym |
|---|---|
| Projekt: | Przenośna maszyna laserowa |
| Moc lasera: | 20 wat 30 wat 60 wat |
30w Maxphotonics Fiber Laser Marking Machine Oprogramowanie EZCAD 1064nm do metalu
| Źródło laserowe: | Maxfotonika |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Maszyna do znakowania laserowego 30w |
| Moc lasera: | 20 wat 30 wat 50 wat |
Wysoce zintegrowane grawerowanie laserem światłowodowym do drukowania opakowań posiłków
| Waga (kg): | 6,7 kg |
|---|---|
| Obszar znakowania: | 170mm * 170mm |
| Moc lasera: | 20w |
Ręczna maszyna do znakowania laserowego włókien światłowodowych 20w 30w
| Nazwa produktu: | ręczna maszyna do znakowania laserowego włókien |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w / 30w |
| Obszar roboczy: | 100x100mm |
Mały przenośny laserowy laser do znakowania metali Łatwa konserwacja
| Nazwa produktu: | Mały przenośny laserowy laser do znakowania metali Łatwa konserwacja |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |


